Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

“The Walk” Filminden Yeni Bir Poster Yayınlandı!

18 Nisan 2015 13:12

Oscar ödüllü yönetmen Robert Zemeckis‘in yönettiği (Back to the Future, Forrest Gump), The Walk filminden yeni bir poster yayınlandı. Film,  Philippe Petit‘in 7 Ağustos 1974’te  Dünya Ticaret Merkezi kulelerinin arasında yapmış olduğu telli yürüyüşü konu alıyor.

tharhaerhae

On iki kişi ayda yürüdü, ama sadece bir adam Dünya Ticaret Merkezi kulelerinin arasındaki muazzam boşlukta yürüdü, yürüyecek. Papa Rudy (Ben Kingsley), Petit’in gerçek hayat hocası, acemi bir müzik grubu destekçileri, Petit ve arkadaşları karşılarına çıkan bahislerin, ihanetlerin, fikir ayrılıklarının üstesinden gelirler ve delice yapılmış planlarını yürürlüğe geçirmeye karar verirler. Petit’in kitabı ‘To Reach the Clouds‘dan uyarlanarak yazılan The Wall’ın oyuncu kadrosunda Joseph Gordon-Levitt, Ben Kingsley, James Badge Dale, Ben Schwartz, Charlotte Le Bon, Clément Sibony ve César Domboy yer almakta. TriStar Pictures tarafından IMAX 3D yapılacak filmin gösterim tarihi 2 Ekim 2015.mansuryıldırım

19 Nisan 2015 04:13

Fragmanı çok beğendim yönetmen robert zemeckis sevdiğim bir yönetmen ve joseph gordon levitt de sevdiğim bir oyuncu fragmana bakılırsa filme yakışmışda merakla bekliyorum filmi.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica