Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Fast & Furious 8 Filminin Çıkış Tarihi Belli Oldu!

25 Nisan 2015 14:22

Fast & Furious 7 filmini daha tam sindirememişken serinin sekinci halkasının geleceği haberi bizleri epey bir heyecanlandırmıştı.

Filmin başrol oyuncusu Vin Diesel katıldığı bir programda gelecek yeni filminin Amerika'nın önemli şehirlerinden olan New York'da olacağını söylemiş, ayrıca oyuncu bu sekizinci filmde kendi karakterinin önemli bir rol üstleneceğini de belirtmişti. Aynı kadro ile yoluna devam edecek olan sekizinci filmde rahmetli Paul Walker olmayacak. Onun yerine kardeşinin rol alması bekleniliyor. Filmi finanse eden CinemaCon şirketi bir açıklama yaptı ve filmin vizyona tarihini duyurdu. Fast & Furious 8, 2017 Nisan ayında vizyona girecek.mansuryıldırım

25 Nisan 2015 16:14

Umarım hızlı ve öfkeli 5 rio soygunu tarzı bir film olur 8.film bence serinin en iyi filmi bu filmdi yönetmen justin lin olsa daha iyi olur tamam james wan çok iyi bir yönetmen ama korku türünde daha başarılı bir yönetmen keşke hızlı ve öfkeli 7 filmini çekmeseydi 7.film çok büyük gişe başarısı yakaladı umarım kazandığı parayla daha büyük korku filimleri yapar yeter yani 8.filmde olmasın 8.filmde umarım 7.filmde olan aşırı yüksek tempo ve abartı olmasa daha iyi olur bu filme zarar vermiş 5.film gibi hikayesi ve senaryosuda iyi olan bir film olur umarım.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica