Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

“Tereddüt”ün çekimleri sona erdi

29 Nisan 2015 11:59

Yeşim Ustaoğlu’nun son filmi “Tereddüt”ün çekimleri sona erdi. Başrollerinde Funda Eryiğit, Ecem Uzun, Mehmet Kurtuluş ve Okan Yalabık’ın oynadığı film, 2016’da gösterime girecek.

"Güneşe Yolculuk", "Bulutları Beklerken", "Pandora'nın Kutusu" ve "Araf" filmlerinin yönetmeni Yeşim Ustaoğlu'nun son filmi "Tereddüt"ün çekimleri sona erdi. 4 hafta boyunca süren filmin çekimleri Sakarya'nın Karasu ilçesinin yanı sıra İstanbul ve İzmir'de gerçekleşti.

58e56ur

Yeşim Ustaoğlu, Marianne Slot ve Titus Kreyenberg ortak yapımcılığında gerçekleşen ve başrollerinde Funda Eryiğit, Ecem Uzun, Mehmet Kurtuluş, Okan Yalabık'ı izleyeceğimiz "Tereddüt", aynı ama farklı iki genç kadının psikolojik dansını sunarken mikrodan makroya, içten içe çürümenin yansımasını konu alıyor.

fhlkfjlf

Eylül 2014'te Busan Film Festivali'nin Asya Proje Marketi'ne seçilen ve burada Yaratıcı Yönetmen Ödülü'nü kazanan "Tereddüt", 2016 yılında gösterime girecek.

Detaylı bilgi için:

Zeki Peynirci

zeki@ustaoglufilm.com

0 543 684 4277mansuryıldırım

30 Nisan 2015 15:15

Güzel bir filme benziyor yeşim ustaoğlu nun her filmi iyi zaten konu iyi ve oyuncular popüler seçilmiş bakalım nasıl bir iş çıkacak ortaya merakla bekliyorum.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica