Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Jude Law: Sherlock Holmes 3 Belki Olabilir, Belki de Olmayabilir!

29 Mayıs 2015 09:57

Sherlock serilerinin devamının hayalini kuruyorsanız ve hala umut ediyorsanız Guy Ritchie‘nin uzun zamandır ertelenen Sherlock Holmes 3‘ünden haberler var.  2011 yılında çıkan Sherlock Holmes: A Game of Shadows‘dan sonraki rivayetler sonuç bulmuştu hem de Jude Law ve Robert Downey Jr kaynaklarından. İkili yeni filmin olacağı ile ilgili bilgileri geçen senelerde verdikleri her röportajda belirtmişlerdi.

Fakat Digitalspy sitesinin Law ile yapış olduğu bir röportajda devam filminin hazırlıklarının nasıl olduğu hakkında sorulan soruda ‘Bilmiyorum. Görünüşte olacak gibi bir durum var ve hazır duran bir senaryo var. Ama emin değilim.’ diyerek film ile ilgili belirsiz durumu açıklamış oldu.

Yani şimdilik ne filmin olacağı ne de filmin olmayacağı ile ilgili kesin bir bilgi yok. Enteresan olan şey ise Law’ın daha üçüncü film çekim aşamasına girmeden dördüncü filmin dördüncü filminde beyaz perde de yer alacağı hakkında bilgi vermesi.

Söylenenlere göre Iron Man 3’ün senaristi Drew Pearce‘in ileri derecede saklanan Sherlock Holmes 3’ün senaryosu üzerinde çalışmış.mansuryıldırım

29 Mayıs 2015 11:52

Sherlock holmes filmlerin en iyisiydi ilk iki film 3.filimde olmalı guy ritchie çekcekse 4.film bile olabilir merakla bekliyorum 3.filmi.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica