London Has Fallen Posterlerinde Terör Esiyor! posteri

Focus Features yeni çıkacak olan aksiyon filmi London Has Fallen‘dan uluslararası gösterimi için yeni posterler yayınladı.

Yönetmenliğini Babak Najafi‘nin ve senaristliğini de Creighton Rothenberger & Katrin Benedikt, Christian Gudegast ve Chad St. John‘ın yaptığı film, 2013 yılında gösterilen  Antoine Fuqua‘nın yönetmiş olduğu Olympus Has Fallen‘ın devamı niteliğinde. Filmin oyuncu kadrosunda Gerard Butler, Aaron Eckhart, Morgan Freeman, Angela Bassett, Melissa Leo, Radha Mitchell, Robert Forster, Jackie Earle Haley, Charlotte Riley, Sean O’Bryan, Alon Aboutboul ve Waleed Zuaiter yer alıyor.

958958fkg

London Has Fallen’da İngiliz Başbakanı vefat eder. Cenazesi dünyanın en güçlü liderlerini yok etmek için ve İngiliz sermayesini harap etmek ve korkunç geleceği ortaya çıkarmak için hedef haline gelir. Bunu durdurmak tek umut Amerika Birleşik Devletleri Başkanı (Eckhart), onun müthiş Gizli Servis başkanı (Butler) ve hayatı boyunca kimseye güvenmeyen İngilizce MI-6 ajanı (Riley) omuzlarına kalır.

7eyu56u5

Son Yorumlar (1)

mansuryıldırım avatar mansuryıldırım 29 Mayıs 2015 13:31:32

6

Kadrosu güzel ama konu biraz taraflı gibi şunu söyleyeyim ilk film biraz milliyetçi bir filmdi umarım bu film biraz daha tarafsız olur yönetmen suç filmleriyle tanınan isveçli babak najafi merakla bekliyorum filmi.

Yandex.Metrica