Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Steven Spielberg ve Tom Hanks’li Bridge of Spies’den Poster Geldi

5 Haziran 2015 16:18

DreamWorks Pictures ve Fox 2000 Pictures, yönetmenliğini üç Akademi ödüllü  Steven Spielberg, başrolünü iki Akademi ödüllü Tom Hanks‘in oynadığı dramatik korku filmi Bridge of Spies‘ın posterini yayınladı.

Tarihi bir dizi olayın anlatıldığı Bridge of Spies’in hikayesinde Brooklyn’de bir avukat olan James Donovan (Hanks) kendisini CIA’ye yakın imkansız bir görev için gönderilen ve sonra yakalanan Amerikalı U-2 pilotun serbest bırakılması için anlaşma sağlanmaya çalışılan Soğuk bir Savaş’ın merkezinde bulur. Senaristler Matt Charman ve Ethan Coen & Joel Coen gerçek olaylardan esinlenen bir hikayenin içine Donovan’ın hayatında bir adamın her şeyi riske atarak  bu olağanüstü deneyimli dokunuşları aktarıyorlar. Film ülke çapında 16 Ekim 2015 tarihinde sinemalarda vizyona girecek.

Bridge of Spies’de üç Tony Ödüllü Mark Rylance‘ı Rudolf Abel; Scott Shepherd‘ı Donovan tarafından savunulan bir KGB ajanı  CIA operatör Hoffman; Akademi Adaylı Amy Ryan‘ı James’in eşi Mary; Sebastian Koch‘u Doğu Alman avukat Voge ve Akademi Ödülü adayı Alan Alda‘yı Donovan’ın hukuk firması ortağı olan Thomas Watters karakterleri ile izleyeceğiz.

4745ywemansuryıldırım

5 Haziran 2015 20:15

Afişe ve konuya bakılırsa miliyetçi damarlı bir film gibi oyuncu kadrosu ve yönetmeni iyi umarım film iyi çıkarda şaşırtır bizi.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica