Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Luc Besson “Lucy 2″ Filmini Çekmeyi Planlıyor!

29 Haziran 2015 17:05

Luc Besson‘un hem senaryosunu yazdığı hem de yönetmenliğini üstlendiği 2014 yılının sevilen filmlerinden biri olan Lucy’nin devamı gelebilir.

Daha önce Indiewire sitesine bazı açıklamalarda bulunan Besson, “Lucy’i devam filmi için tasarlamamıştık. O, tek bir film olarak çekildi. Açıkcası devamı nasıl olur bilmiyoruz. Yeterince iyi bir çıkış noktası bulursam Lucy 2 filmini yapmayı düşünebilirim. Ama şuan için düşünmüyorum.” demiş, devam filmi hayallerimizi suya düşürmüştü. Şimdi ise, bu hayallerimiz yeniden gerçeğe dönüşecek gibi görünüyor. CineEurope sitesinin yaptığı açıklamada, 2011 yılında vizyona giren Colombiane ve Lucy filmleri yeniden gelecek. Bunun için çalışmalara başlanıldığını da duyuran site, yakın zamanda detayları paylaşacağını da belirtti.Haqan

3 Temmuz 2015 00:24

İlk filminde sıvamış ama çubuğu dikmeyi unutmuştu Besson. Bu filmde onu dikecektir kuvvetle muhtemel.

Cevap Yaz

XduygusuzX

2 Temmuz 2015 08:45

Lucy filminin devamı saçma olur kanımca..kadın zaten ilkinde beyninin %100nü kullanıyordu ikincisinde %200nü mü kullanacak :)))

Cevap Yaz

mansuryıldırım

30 Haziran 2015 17:54

Lucy ve colombiane fena filmler değildi ama devamını çekmeye ne gerek var ille suyunu çıkaracaklar ama bu filmler gişede başarılı oldukça luc beson bırakmaz devam filmi çekmeyi yine senaryoyu kendi yazar taşıyıcının devam filmleri gibi ilk filmini çekecek bir yönetmene yönetir.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica