Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Bayramda sinema keyfi

10 Temmuz 2015 03:00

Bayram geldi çattı.  Havalar da oldukça sıcak. Eğer plaja yakın oturmuyorsanız büyük ihtimalle bayram için ailecek yapacak şeyler arıyorsunuzdur. Elbette koskoca 4 gün sadece aile ziyaretiyle geçmez. Sinema tutkunuysanız, annenizi babanızı bayram ziyaretinden sonra bir yerlere götürmek istiyorsanız, çocuklarınız varsa ya da sevgilinizle bayramın bir gününü baş başa geçirmek istiyorsanız diye sizin için sinemaları araştırdık. Kiminle hangi filme gidilir bir fikriniz olsun diye tüm kaliteli yapımları inceleyip size  size tavsiyeler vermeye çalıştık.

Sinema Biletlerini İndirimli Alın

Öncelikle hemen bir tavsiyede bulunalım:  Eğer ailecek sinemaya gitmenin pahalı bir aktivite olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Şu an geçerli olan bir çok kampanya var. Örneğin Vodafone Freezone'lu iseniz filminizi Avşar sinemalarında izleyerek bir fiyatına iki bilete sahip olabilirsiniz. Ya da biletinizi Groupon'dan alarak Bilet, popcorn ve içeceği sadece 20,50 TL'ye satın alabilirsiniz. Veya tüm Cinemaximum'larda filminizi 7 TL'ye izleyebilirsiniz. Buna benzer tüm  indirimli sinema bileti fırsatlarını  sıcağı sıcağına indirimkodlarim.com isimli siteden kolaylıkla  takip edebilirsiniz.

İşte bayram tatilinde eşinizle, ailenizle, arkadaşlarınızla gidebileceğiniz filmlerden bazıları:

Ayı Teddy 2

Her ne kadar animasyon- çocuk filmi gibi dursa da oyuncak ayının bir yetişkin olarak canlandırıldığı bu filme arkadaşlarınız ya da sevgiliniz ile gidebilirsiniz. Romantik komedi tadındaki film IMDb oylamasında şimdiden 7 puan almış.

Ters Yüz

Bu eğlenceli animasyon tam çocuklarınıza göre küçük Riley'nin değişen yaşamını ve hayali arkadaşlarını anlatan bu film her şeye rağmen pozitif kalmayı öğütlüyor.

Terminatör: Genisys

Terminatör'ü nasıl unutabiliriz ki! Aksiyon-bilim kurgu meraklısı olan herkesin izlemesi gereken Arnold Schwarzenegger’in baş rolünde olduğu bu devam  filmini ailecek zevkle izleyebilirsiniz.

Jurassic World

Eğer hala izlemediyseniz bayram süresince vizyonda olacağını belirtelim. Her ne kadar Jurassic Park ile karşılaştırılsa da bu yapım da kaçmaz. Arkadaşlarınızı alıp bu filme gidebilirsiniz.

Delisin Delisin

“Ben Türk sinemasından vazgeçmem” diyorsanız duygusal ve romantik bir film olan Delisin Delisin tam size göre. Ailenizi yanınıza almayı unutmayın!mansuryıldırım

10 Temmuz 2015 11:02

Bayramda sinema biletini indirimli nasıl alırsınız önerisi çok güzel ama film önerilerinde sadece delisin delisin yanlış yazılmış çünkü o film vizyondan çıkalı çok oluyor.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica