Assassin’s Creed’in Michael Fassbender'li İlk Görseli Yayınlandı! posteri

2 Ekim’de İngiltere’de vizyona girmesi  planlanan "Macbeth" filminin yönetmeni Justin Kurzel, dünyaca ünlü video oyunu uyarlaması "Assasin’s Creed" ile önümüzdeki sene beyazperdede görücüye çıkmaya hazırlanıyor. Günümüze kadar kısa filmi ve dizi uyarlaması yapılan Assassin’s Creed, Kurzel’in ellerinde sonunda uzun metraj bir film olarak karşımıza çıkacak.

Başrollerinde "X-Men: Geçmiş Günler Gelecek" ve "Prometheus" gibi filmlerle tanıdığımız Michael Fassbender ve Fransız aktris Marion Cotillard’ın yer aldığı filmden merakla beklenen ilk kostüm görseli de geldi.

2007 yılında Patrice Desilets & Jade Raymond ikilisi tarafından yaratılan Assassin’s Creed video oyunu, tüm dünyada hit olmuştu. 2012 yılına kadar beş seri oyunu çıkan ve filmi de yıllardır beklenen Assassin’s Creed, 21 Aralık 2016’da 20th Century ve Justin Kurzel’in ellerinde beyazperdeye taşınacak.

Kaynak : Milliyet

Son Yorumlar (1)

mansuryıldırım avatar mansuryıldırım 28 Ağustos 2015 17:11:04

7

Filmin oyuncu kadrosu iyi ama filmi sanat filmleriyle tanınan justin kurzelin yönetecek olması film için iyimi olur kötümü olur bilmiyorum genelde filmleri düşük tempolu paul w.s anderson bu filme daha uygun bir yönetmen olabilirdi umarım film iyi ol urda şaşırtır bizi vizyona girmesine daha çok var merakla bekliyorum filmi.

Yandex.Metrica