Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Tomris İncer hayatını kaybetti

5 Ekim 2015 12:00

Kanser tedavisi gören Tomris İncer'in ölüm haberini tiyatro ve sinema oyuncusu Levent Kazak, Twitter hesabından duyurdu. Kazak, İncer'in fotoğrafıyla birlikte paylaştığı "Büyük bir ustayı kaybettik. O sahneye, sahne de ona aşıktı. Güle güle" notuyla kötü haberi verdi.

Cem Davran: Ah be Tomi. #Tomrisİncer Çocukluğum, ilk gençliğim derken, sadece Rumuz Goncagül bile desem yeter. Ruhun şad olsun.

Engin Alkan: Öyle insanca bir tat bıraktı ki damaklarımızda, onu çok arayacağız, çok özleyeceğiz... #Tomrisİncer 

Yekta Kopan: Tomris İncer büyük bir oyuncuydu. Gözleri yeterdi.

Buket Dereoğlu: Muhteşem bir oyuncuyu daha kaybettik.. #tomrisincer 

İYİYİM MESAJI YOLLAMIŞTI

İncer, Ağustos ayında yayımlanan video ile sevenlerine seslenmişti. Yayınlanan videoda gayet neşeli ve morali yüksek olduğu görünen Tomris İncer, videoda şu ifadelere yer vermişti:

"Gördüğünüz gibi gayet iyiyim, moralim düzgün, erken tedavi, erken teşhis ve moral gerçekten çok yüksek, sonra ne olur bilmiyorum ama şimdi gayet iyiyim. Radyo terapim bitti kemoterapiye başladık bugün ilk kemo bitti. Yani umutluyum, siz de umutlu olun. Gerçekten mutluyum oynamıyorum hepinizi seviyorum.mansuryıldırım

6 Ekim 2015 18:22

Tomris incer aslında tiyatro oyuncusu olarak başlamış oyunculuğa tiyatroda epey tanınmış ödülde almış sonra sinema en sonda dizilerde yer alan tomris incer daha çok dizleriyle tanındı bir istanbul masalı,binbir gece ve aşk ve ceza dizilerinde evin güçlü sert anne rolleriyle tanındı iyiki dizilerde oynamış yoksa bu değerli oyuncuyu hiç tanımayacaktık allah rahmet eylesin.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica