Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Mobil Film Festivali düzenleniyor

16 Ocak 2016 03:00

Sizce hayatımızın hemen her noktasında var olan mobil cihazlarımızdan ne kadar yararlanıyoruz?

Amatör ruhun ve keşfetme zevkinle eğlenceli bir iş yaparken aynı zamanda sesini duyurmaya ne dersin?

Ünlü markaların ve yönetmenlerin akıllı telefonlarla film çektikleri bir dönemde, devasa ekipmanlara ihtiyaç duymadan da bir film çekebileceğine inanıyorsan, Mobil Film Festivali seni bekliyor.

Aradığın tüm cevapları mobilfilmfestivali.com adresinde!

Projenin amacı; yaşantımızda neredeyse her gün tanık olduğumuz çeşitli olumsuzluklara dikkat çekmek ya da bizi hoşnut eden güzellikleri göstererek yapıcı bir etkide bulunmak  ve bunları herekesin görmesini sağlayarak bir duyarlılık oluşturmak.

İşte bu noktada sen devreye giriyorsun!

Çevrende olanlara tepkisiz kalmayacağını çok iyi biliyoruz.

Ne mi yapacaksın?

Senaryonu yazmakla başlayabilirsin. Hem etrafındaki sorunları göstermen için profesyonel kameralara da ihtiyacın yok! Cep telefonunu cebinden çıkar ve kayıt tuşuna bas!  Fotoğrafçı Chase Jervis'in de dediği gibi, "En iyi kamera her zaman yanında olan kameradır."

Cep telefonun veya tabletinle çektiğin filmi #YedirenkSanat hastagi ile 15 Aralık - 15 Şubat tarihleri arasında Youtube'a yükle, linkini info@mobilfilmfestivali.com adresine gönder, yarışmaya katıl!

 Hem ödülleri kazan hem de gördüklerini başkalarının da görmesini sağla, sesini duyur!

 Merak ettiğin sorular ve yarışma şartları için sitemize göz atman yeterli!

 mobilfilmfestivali.comMansuryıldırım

16 Ocak 2016 13:05

Bu tarz festivallerin artması lazım güzel bir uygulama bu tarz yaratıcı festivaller sayesinde sinemamız gelişecek yeni sinemacılar çıkacak umarım ilerde deneysel,fantastik ve bilim kurgu filmlerinin yarışacağı bir festivalde yapılır ama önce edebiyat,tiyatro ve diziyle bu türler halka sevdirilmeli böylece bu türlerin sinema seyircisi de oluşturulmuş olur umarım geç olmadan bu türlerde de filmler yapılır artık.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica