İnönü Üniversitesi 9. Kısa Film Festivali köklerini salmaya devam ediyor… posteri

100. yılını geride bırakan Türk Sineması’na katkı sağlamak, yaratıcı isimleri sinema sektörüne tanıtmak ve İnönü Üniversitesi öğrencilerinin sinema kültürlerinin gelişmesine katkıda bulunmak amacıyla yola devam eden İnönü Üniversitesi Kısa Film Festivali, 9. yılında 26 – 29 Nisan tarihlerinde sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

26 – 29 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek olan kısa film festivali; yabancı kısa film örnekleri, söyleşi ve paneller, workshoplar ve yarışma bölümüyle herkesi bekliyor. İnönü Üniversitesi Kısa Film Festivali’nde her yıl olduğu gibi bu yıl da kurmaca, belgesel ve deneysel kategorilerinde filmler yarışacak.

En iyi kurmaca filme 7500 TL, en iyi belgesel filme 7500 TL ve en iyi deneysel filme 7500 TL olmak üzere üç kategoride toplam 15 bin TL ödül verilecektir. Festivalin yarışma bölümüne son bir yıl içinde yapılmış, süresi en fazla 15 dakika olan kurmaca ve deneysel filmler, süresi en fazla 30 dakika olan belgeseller başvurabilecek.

Son başvuru tarihi                : 04 Nisan 2016

Başvuru ve ayrıntılı bilgi için : http://festival.inonu.edu.tr/
                                               
https://www.facebook.com/inonukisafilm
İletişim                                  : festival@inonu.edu.tr

Son Yorumlar (1)

mansur34 avatar mansur34 05 Mart 2016 15:21:17

5

Güzel bir festival ama ödül için dağıtılan paralar cazip değil 7.500 tl için ben bu festivale katılmam en az 20 bin olması lazım katılacak arkadaşlara başarılar dilerim.

Yandex.Metrica