Belçim Bilgin'e Hollywood yolu göründü posteri

Belçim Bilgin’in başrolü üstlendiği “Backstabbing for Beginners”ın çekimlerine Fas’ta başlandı. Politik gerilim türündeki filmde Bilgin, “The Divergent” serisiyle tanınan Theo James, Oscar ödüllü aktör Ben Kingsley ve dünyaca ünlü oyuncu Jacqeuline Bisset ile birlikte kamera karşısına geçiyor.

Michael Soussan’ın aynı adlı anı kitabından beyazperdeye uyarlanan filmin yönetmen koltuğunda ise Danimarkalı sinemacı Per Fly var.

James’in kalbini çalan güzel

James “Backstabbing for Beginners”da, Birleşmiş Milletler’in Petrol Karşılığı Gıda Program Koordinatörlüğü’ne atanan Michael adlı idealist bir genci canlandırıyor. 

Savaş sonrası görev gereği kendini Irak’ta bulan Michael, Ben Kingsley’nin oynadığı Pasha’ya güvenebileceğini düşünüyor ama işler planladığı gibi gitmiyor. İşte o günlerde yolu Belçim Bilgin’in canlandırdığı Kürt kızıyla kesişiyor. Ve gerilimli bir ortamda sürpriz bir aşk hikâyesi doğuyor.

Kaynak : Radikal

Son Yorumlar (1)

mansur34 avatar mansur34 08 Mart 2016 19:37:35

7

Belçim bilgin yardımcı rollerden baş role kadar yükselmiş bir oyuncu mücadele etti kendini geliştirdi sonunda buralara geldi tebrik ederim şimdi yabancı filmlerde oynuyor başarılarının devamını dilerim.

Yandex.Metrica