4500 fotoğraflık Filiz Akın sergisi açıldı posteri

Sergi açılışını yaptıktan sonra, konuşmasını yapmak için sahneye çıkan Akın, kaybettiğimiz sanatçı Oya Aydoğan’ı anarak konuşmasına başladı. ‘’Bugün  buruk  bir  gün. Sabah Oya Erdoğan’ın  durumunu  öğrendim ve vefatına  çok üzüldüm. Kendisiyle yakın bir arkadaşlığımız yoktu ama, meğerse  ne kadar  çok  seviyormuşum. Biraz  duyguluyum, kusura  bakmayın. Çok  büyük  bir  neşe  içinde  olamıyorum.’’ diyerek üzüntüsünü dile  getirdi.

Kendisi için hazırlanan dev sergide Kale Outlet Center’a çok teşekkür eden sanatçı, ‘’Çok etkilendim, nasıl  teşekkür  edeceğimi  bilemiyorum.’’ dedi. Sergi gelirinin bağışlanacağı ‘’Lösemili Çocukları Yaşatma ve Bir Umut Derneği’’nden bir çocukla sohbet eden Akın ayrıca; dernek için yapılacak bir etkinlikte tekrar buluşacaklarının sözünü verdi.

AVM   müdürü Bülent  Karataş, Oya  Aydoğan’ın  ailesi  kabul  ederse Oya Aydoğan  anısına da dev bir fotoğraf sergisi yapmak istediklerini  belirtti .

26 bin m2’lik alanın tüm koridorları, mağaza vitrinlerinin, Akın’ın en özel karelerinin tüm Avm’yi süslediği sergi; 1 ay boyunca ziyaretçilere açık olacak .

Kaynak : Hürriyet

Son Yorumlar (5)

sinemaadamı avatar sinemaadamı 06 Haziran 2016 22:40:40

tebrik ederim filiz abla seni :)

sinemaagresif avatar sinemaagresif 05 Haziran 2016 18:02:58

9

Mansur 34 arkadaşın yorumuna aynen katılıyorum. Umarım tüm gerçek sinema emektarlarının değeri gerçekten bilinir de onlara hak edilen değerler hayattayken verilir.

Kaptan34 avatar Kaptan34 22 Mayıs 2016 20:16:11

Tebrikler filiz akın

Yandex.Metrica