"Babaannem için 7 kilo aldım" posteri

Ekranların sevilen yüzü Neslihan Günaydın Aka, 01 Temmuz tarihinde vizyona girecek olan "Babaannem" isimli sinema filminde canlandırdığı karakteri, sinemaseverlerle birlikte seyretmek için gün sayıyor.

"Babaannem" isimli sinema filminde Emine karakteriyle bir zamanlar yaşadıklarından dolayı travma geçirmiş iyi niyetli, hayatı deliliğe vuran, birazda hiperaktif bir mahalleli karakterle beyazperdeye taşıyan Neslihan Günaydın Aka "Senaryoyu ilk okuduğumda çok sevdim, içimizde olup da ifade edemediğimiz farklı sevgileri içinde barındıran bir yapı olarak gördüm. Emine karakterini okuduğumda acil kilo almam gerektiğini gördüm, gözümün önünde balık etli bir kadın canlandı, yönetmenimiz Serkan Özarslan'da buna izin verdi. 1 ayda tam 7 kilo aldım, ekranlarda Canan Karatay hocanın yapmayın dediklerini yaptım kilo almak zor olmadı. Benim hayalimdeki Emine karakteri ortaya çıktı. Ardından gelen projelerim içinde Canan Karatay hocayı dinledim bu kez yapın dediklerini yaptım ama 2 ayda eski kiloma döndüm." dedi.

"Babaannem" isimli sinema filminde çıkardığı karakterle seyirci tarafından ne kadar takdir göreceği merakı içinde olan Neslihan Günaydın Aka "Yorulduk, özveride bulunduk, çok başarılı olduğuna inandığımız bir çalışmayı sunuyoruz, en büyük kazancımız takdir." dedi.

Son Yorumlar (1)

mansur34 avatar mansur34 27 Haziran 2016 04:39:49

6

Neslihan günaydın aka oyunculukta bu azimle devam ederse ilerde daha iyi yerlere gelebilir başarılar dilerim babaannem filminin fragmanını beğendim sinemada izlenecek bir filme benziyor gişede başarılar dilerim.

Yandex.Metrica