Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Tereddüt Toronto'da açılıyor

17 Ağustos 2016 03:00

Türkiye sinemasının usta yönetmenlerinden Yeşim Ustaoğlu’nun merakla beklenen son filmi “Tereddüt”, dünya galasını Toronto Uluslararası Film Festivali’nde yapıyor. 8-18 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek festivalin Çağdaş Dünya Sineması bölümünde gösterilecek “Tereddüt”, Funda Eryiğit ve Ecem Uzun’u başrole taşıyor.

Yeşim Ustaoğlu’nun merakla beklenen son filmi “Tereddüt”, dünya galasını Toronto Uluslararası Film Festivali’nde yapıyor. 8-18 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek festivalin Çağdaş Dünya Sineması bölümünde gösterilecek olan “Tereddüt”, bir Anadolu kasabasında yolları kesişen aynı ama farklı iki genç kadının birbirlerine çarpan ve dönüşen hayatlarını konu alıyor. 

Funda Eryiğit, Ecem Uzun, Mehmet Kurtuluş, Okan Yalabık ve Serkan Keskin’in oynadığı “Tereddüt”, Yeşim Ustaoğlu, Titus Kreyenberg, Marianne Slot, Klaudia Smieja ve Eliza Oczkowskaortak yapımcılığında gerçekleşti. Filmin Türkiye gösterim tarihi ise yakında açıklanacak.mansurx

17 Ağustos 2016 13:42

Yeşim ustaoğlu son dönem türk sinemasının en iyi yönetmenlerinden biri toronto gibi prestijli bir festivalde hangi bölümde olursa olsun filminiz in yarışması yada gösterilmesi çok değerli bir şey başarılar dilerim filmin vizyona girmesini merakla bekliyorum.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica