Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Peter Dinklage, “Avengers: Infinity War” Kadrosuna Dahil Olabilir

12 Ocak 2017 13:00

Heyecanla beklenen Marvel filmi Avengers: Infinity War üzerine konuşulan dedikodulara her geçen gün yenileri ekleniyor. Serinin ilk iki filminden çok daha iddialı olan yapım, birçok ek karakteri de hikayeye katacak gibi gözüküyor. Özellikle Spider Man ve Gamora'nın yeni Avengers kadrosunda yer almasına kesin gözüyle bakılıyor.


Tabii filmle ilgili dedikodular bununla sınırlı değil. Hali hazırda Chris Pratt, Scarlett Johansson, Benedict Cumberbatch, Robert Downey Jr., Bradley Cooper, Cris Hemsworth ve Samuel L. Jackson gibi isimleri kadrosunda barındıran filmin oyuncu kadrosuna sürpriz ve ses getirecek katılımlar yapacağı da söyleniyor. Bu isimlerin en önemlilerinden biri ise Game of Thrones ile geniş bir hayran kitlesine sahip olan ve birçok ödülün de sahibi olan Peter Dinklage. Dizide Tyrion Lannister karakterine hayat veren aktörün Avengers'a Uatu the Watcher olarak dahil olacağı konuşuluyor.

Henüz resmileşmeyen anlaşmanın kısa zaman içerisinde duyurulması bekleniyor. Sevilen aktör, daha evvel de X-Men: Days of Future filminde rol almıştı. Yandex.Metrica