Korsanlarla Dans posteri

Murat Şeker'in çektiği Çakallarla Dans serisinin yeni filmi Çakallarla Dans 4, korsan izleme ve indirme sitelerine düştü. Şifreleme ve güvenlik yöntemleri uygulanarak özel gösterimleri yapılan ve vizyon gören bu film nasıl oldu da nette izlenebilir hale geldi. Bunun cevabını çok uzakta aramaya gerek yok. Zira, izleme sitesinde filmin alt kısmında görülen logo her şeyi açığa çıkarıyor.

Murat Şeker, filmini Turkcell'in görme engelli insanlar için başlattığı harika projeye yolluyor. Bu proje, filmlerin görme engellilere uygun hale getirilip, sesli betimleme yöntemi ile özel olarak izlettirildiği bir uygulama. Daha sonra, korsan izleme sitelerine ismi "Hayal Ortağım" olan projenin logosunun da bulunduğu versiyon düşüyor. Yani, Murat Şeker ve Turkcell arasında olan bu transfer sırasında birileri, hem de bu kadar muhteşem bir projeden bile nemalanıyor ve amaca ihanet ediyor.

Evet, korsan meselesi hayatımızın değişmez gerçeklerinden biri ama böylesine önemli bir projeyi, bu şekilde suistimal etmek kabul edilebilir bir durum değil.

Son Yorumlar

Yandex.Metrica