Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Biz Size Döneriz Yakında Vizyonda

16 Ocak 2017 11:00

Doğa Can Anafarta'nın çektiği sezonun en iddialı romantik komedilerinden 'Biz Size Döneriz' ile sinemaseverlere farklı bir kapı açmaya hazırlanıyor. Olay örgüsünün farklı işlenişi ile de konuşulacak olan film, genç ve tanınmış oyuncu kadrosuna sahip. Hande Soral, Çağlar Ertuğrul, Bestemsu Özdemir, Fırat Albayram, Tarık Ündüz, Tuğçe Kurşunoğlu, Ceyda Kasabalı, Osman Alkaş, Haldun Boysal, Murat Eken ve Yetkin Dikinciler geniş kadronun önemli isimleri.

Üniversiteden henüz mezun olmuş altı yakın arkadaşın, hayata tutunma evresini ve İstanbul'a taşınarak iş bularak, hayatlarında ciddi adımlar atma hikayesinin anlatıldığı film, bu dönemde izleyen herkesin de kendine bir şeyler bulacağı olayları anlatıyor ve gerçekçi tespitlerde bulunuyor. Film, eğlenceli anların yanı sıra dramatik sonuçları da seyirciye aktarıyor.

Filmin gösterim tarihi ise 31 Mart 2017 olarak belirlendi...mansurx

16 Ocak 2017 10:25

Sevgili doğa can anafarta buralara tırnaklarını kazıyarak geldi bu filminin üzerinde de epey uğraştı son dönemde korku filmi çekiyordu filmlerin gişesi iyi olmasına rağmen bu filmi yaptı kendisine gişede başarılar dilerim.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica