Türkiye’nin İlk İnternet Dizisi “Masum” posteri

İlk profesyonel internet dizisi etiketi ile yayın hayatına başlayacak olan Masum dizisi, online platform BluTV'de yayınlanacak. 60'ar dakikadan oluşan 8 bölümün yer alacağı serüven, Seren Yüce ( Çoğunluk, Rüzgarda Salınan Nilüfer) tarafından yönetilecek. Dizinin başlıca rollerinde usta oyuncu Haluk Bilginer, Leyla ile Mecnun dizisi ile ün yapan Ali Atay ve sevilen oyuncular Serkan Keskin, Okan Yalabık ve Tülin Özen yer alıyor.

Berkan Oya'nın kendi yazdığı tiyatro oyunundan senaryolaştırdığı Masum, 27 Ocak 2017'de pilot bölümü ile star verecek. Dizinin konusuna gelince: Emekli Komiser Cevdet ve karısı şehirden uzak bir çiftlikte mutlu bir yaşam sürmektedirler. Bir gece oğulları kötü bir haberle çıkagelir ve hayatları bambaşka bir yola girecektir.

Son Yorumlar (2)

bltszlk avatar bltszlk 18 Ocak 2017 13:08:33

5

Artık bende televizyonda reklamlardan iki saatlik dizilere dayanamıyorum.İzlediğim zaman sıkılıyorum.Televizyonda bu yaşta bir kaç tane çizgi filmleri takip ediyorum hiç de sıkılmyorum.Buda ilk internet dizisi star tv grubundan hayırlı olsun

mansurx avatar mansurx 17 Ocak 2017 10:16:03

7

Artık televizyonda diziler 2.5 saat sürüyor birilerinin böyle bir şey yapması gerekti umarım artarak devam eder artık hayat internet de gençlik internet de ilerde sabredilirse bu işlere destek olunursa çok güzel işler yapılacaktır diziyi merakla bekl iyorum.

Yandex.Metrica