Game of Thrones'tan Yeni Haberler posteri

Yeni yıla girmemizle beraber Game of Thrones fanlarını dizinin yeni sezon heyecanı sardı. Normal şartlarda Nisan ayında yayınlanan dizi, çekimlerin geç başlamasından dolayı bu sene Haziran 2017 ya da daha sonraya sarkacak gibi duruyor. Bu haber yeni değil ve sevenleri kendini alıştırmış durumda ama bölüm sayısı dedikoduları tüm hızıyla devam ediyor. Bu sezonun 7, son sezonun 6 bölüm olacağı ve bu sezonun bölümlerinin normalden uzun olacağı uzun süredir konuşulmakta ancak resmi bir açıklama henüz yok. Sadece, bir diğer sezonun çekimlerinin Eylül 2017 tarihinde başlayacağı biliniyor.

Bu dedikodular sıklıkla dile getirilirken romanların yazarı George R.R. Martin'den ise yeni kitap müjdesi geldi. Dizinin kronolojide öne geçtiği ama romanın bambaşka bir seyir sunacağı hayranlar arasında heyecan yaratmıştı. Yeni kitabın çok kısa bir süre sonra raflardaki yerini alacağı müjdesi de Martin tarafından duyuruldu. Dizi belirsizliğini sürdürürken, bu haber biraz olsa gönüllere su serpmiş gözüküyor. 

Son Yorumlar (2)

bltszlk avatar bltszlk 18 Ocak 2017 16:52:48

Yabancı dizileri seyretmek için dünya dijital plarformlara üye oluyorlar parayla.dizinin orjınal kanalıda paralı seyrediliyor..dizi izlemek için para veriyorlar.bende yabancı dizileri sevmem zaten.gayette başarılı farklı bir dizi

mansurx avatar mansurx 17 Ocak 2017 13:52:58

7

Game of thrones gerçekten iyi dizi ama artık tadını kaçırdılar umarım bu yıl yada seneye final olur bence film olarak devam etse daha başarılı olabilir.

Yandex.Metrica