Tom Hardy, Nolan ve Bond Hakkında Konuştu posteri

Yeni James Bond serisi hakkında söylentiler devam ediyor. Seriye bambaşka bir hava getiren ve oldukça beğenilen Mendes - Craig ikilisi ikna edilmeye çalışılsa da yeni Bond filminde olmayacaklar gibi görünüyor. Hal böyle olunca da yeni Bond kim olmalı tartışmaları gündemi zaman zaman meşgul ediyor. İdris Elba'nın da aralarında olduğu birçok isim için anketler bile yapılıyor. Bu isimlere son katılan oyuncu ise son yılların yükselen değeri Tom Hardy. Kendisi de bu söylentileri çok duymuş olacak ki bir açıklama yapmak gereği duydu.

Birkaç filmde beraber çalıştıkları Nolan'dan da bahseden Hardy, "Bu konu hakkında fazla konuşamam. Konuşursam yarış dışı kalabilirim. Ancak, Nolan bu proje için fazla fantastik bir isim. Daniel ve Sam muhteşem bir uyum yakaladılar. Nolan'ın neler yapabileceğini çok merak ediyorum. O, seri için yeni ve yaratıcı bir derinlik getirebilecek güçlü bir figür." dedi.

Hardy, teklif gelmesi halinde Bond rolü için olumlu bakabileceğinin sinyalini verdi. Umarız Nolan ile birlikte bu projeye dahil olurlar. Sinemseverler ise şimdilik düşüncesine heyecanlamak ile yetinecek.

Son Yorumlar

Yandex.Metrica