Kötü Çocuk Filminin Galasından Renkli Görüntüler posteri

Genç jenerasyonun büyük hayranı olduğu ve çok satanlar listelerine giren Büşra Küçük imzalı Kötü Çocuk kitabı, sonunda beyaz perdedeki yerini alıyor. Kitapla aynı adı taşıyan filmin yönetmeni Yağız Alp Akaydın. Başlıca rollerde ise Tolga Sarıtaş ve Afra Saraçoğlu'nu görüyoruz. Bugün gösterime girecek olan filmin galası ise hem renkli anlara sahne oldu, hem de yoğun katılım nedeni ile izdiham yaşandı.

Kanyon AVM'de yapılan galada film ekibinin heyecanı gözlerden kaçmadı ve yaptıkları açıklamalarda beklentilerinin yüksek olduğunu belirtti. Galaya gelen genç hayranlar ise imza alabilmek için birbiri ile adeta yarıştı. Serinin lk kitabı, çıktığı hafta 50.000 rakamına ulaşmış ve giderek artan bir satış grafiği göstermişti. TAFF Pictures tarafından yapımcılığının üstlendiği filmin gişe rakamları ise büyük bir merak konusu.  

Son Yorumlar (1)

mansurx avatar mansurx 20 Ocak 2017 11:50:47

6

Bu tarz romanların film yada dizi yapılması bile çok güzel kitaplar okunsun da sanatsal değeri o kadar önemli değil bu tarz gençlik filmleri de hep yapılmalı gişede başarılar dilerim.

Yandex.Metrica