Bu Hafta 7 Yeni Film Vizyonda! posteri

20 Ocak 2017 vizyon günü birbirinden farklı türde 7 yeni filmi izleyici ile buluşturuyor. Pablo Larrain imzalı ve Natalie Portman'a Oscar adaylığı getirmesi beklenen "Jackie" vizyonun en önemli yapımlarından. Breaking Bad dizisinden tanıdığımız Bryan Cranston ve James Franco'yu bir araya getiren komedi filmi "Why Him?" ise haftanın kahkaha seçeneklerinden biri. "Minik Kahramanlar Macera Peşinde" ve "Pepee: Birlik Zamanı" ise okulların tatil olmasının yaklaştığı günlerde çocuklar için sevindirici vizyon seçenekleri olarak göze çarpıyor. Tabii hem küçükler, hem büyükler için Oscar adayı da olması beklenen Moana animasyon severleri vizyonda bekleyen bir başka eğlence aracı.

Vizyonun iki ağır topu olan yerli filmler ise kitabı çok satanlar listelerinden inmeyen "Kötü Çocuk" uyarlaması iddialı yapım ve Ata Demirer imzalı kahkahan tufanı vaat eden "Olanlar Oldu". Bu iki yapımın liderlik için kıyasıya bir mücadeleye girişeceğini öngörmek sanırım yanlış olmaz. Vizyonu devam eden Çalgı Çengi: İkimiz, Hep Yek 2 gibi filmleri de düşünüce bu hafta sonu sinema salonları epey ziyaretçiye ev sahipliği yapacak gibi gözüküyor.

Son Yorumlar (1)

mansurx avatar mansurx 20 Ocak 2017 12:03:26

7

Bu hafta sinemaya gideceklere haftanın en iyi filmi jackie yi öneririm natalie portman ın muhteşem performansını kaçırmasınlar bu yıl oscarı alması da büyük ihtimal komedi severler için olanlar oldu gençlik filmlerini sevenler için kötü çocuk ve çoc uklar için moona uygun filmler bu hafta vizyona giren filmler her yaşa uygun olmuş o zaman bize de herkesin sinemaya gitmesini eve kapanmamasını dilemek düşüyor.

Yandex.Metrica