“SAVAŞÇI” pek yakında Fox TV ekranlarında! posteri

"Sakarya Fırat" , "Kızıl Elma" ve "Yalan Dünya" dizilerinin de senaryolarına başarıyla imzasını atan Süleyman Çobanoğlu, Fox TV'nin dev yapımı SAVAŞÇI'nın senarist koltuğunda da karşımıza çıkıyor. Bordo Bereliler'e mensup bir timin hikayesini anlatan dizinin yapımcılığını ise pek çok başarılı projeden de aşina olduğumuz Limon Film üstleniyor.

Fox'un 'Savaşçı'yla ilgili paylaştığı tanıtım bülteni şöyle:

"Bir yılı aşkın süredir devam eden çalışmalarda sona gelinmek üzere. Özel Kuvvetler Komutanlığına, kamuoyunda bilinen adıyla "Bordo Bereliler"e mensup bir timin hikayesini anlatan SAVAŞÇI, öyküsü, anlatımı ve yapım standartları ile Türk televizyonlarında da bir ilk olacak. Onlar, dünyanın en zor şartlarında görev yapan, akla gelebilecek tüm güçlüklere katlanan adanmış kahramanlar. Oğullarımız, kardeşlerimiz; bu ülkenin çocukları. Namlunun ucunda geçen hayatlarını sadece şehitlik haberlerinde fark ettiğimiz yiğitler. Onlar ölümün, yaşamın, ülke ve onurun tüm ağırlığını genç omuzlarında bayrak gibi taşıyanlar. Onlar vatan sevgisinden söz etmek yerine, vatana en değerli şeylerini, canlarını adayanlar. Onlar Türkiye'nin sıkılmış yumrukları; onlar Türk Ordusunun gözbebeği. Onlar Çin sarayında Kürşat, Malazgirt'te süvari, Tuna'da akıncı, Sakarya'da kuvvacı, Kıbrıs'ta mücahit. SAVAŞÇI, kan ve canla, özveri ve sevgiyle, ter ve gözyaşıyla tutuşmuş, hiç sönmeyecek bir ocağın öyküsü. Ama isimleri daima aynı: Mehmetçik!"

SAVAŞÇI, çok yakında FOX'ta..

Son Yorumlar (1)

bltszlk avatar bltszlk 23 Ocak 2017 21:15:59

FOX'ta çok yakında Savaşçı dizisi başlayacak.FOX alışıla gelmiş basit aşk meşk dizilerin dışına çıktı .Savaşçı dizisi mehmetçik ve askerlerin zorlu yaşamını anlatacak.İnşallah Sakarya Fırat dizisi gibi başarılı olur

Yandex.Metrica