Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Abdullah Oğuz "Çember" İle Dönüyor!

26 Ocak 2017 12:00

Ünlü yönetmen, senarist ve yapımcı Abdullah Oğuz, "Çember" isimli polisiye filmler serisi ile ekranlara geri dönüyor. ANS Prodüksiyon'un yapımını üstlendiği seri Star TV de yayınlanacak.

"Mutluluk" filmiyle, 2008 yılında 1.Yeşilçam Ödülleri'nde En İyi Film ödülüne layık görülen yönetmen Abdullah Oğuz, en son 2012 yılında "Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam" adlı başarılı TV dizisi ile karşımıza çıkmıştı.

Her filminde farklı karakterlerin yer alacağı seride, Melisa Sözen ve geçtiğimiz yıl "Babamın Kanatları" filmindeki performansı ile hem Altın Koza hem de Altın Portakal'dan en iyi erkek oyuncu ödülü ile dönen Menderes Samancılar da yer alacak.

Türkiye'nin dört bir yanından karanlıkta almış olayları, çözülmemiş davaları aydınlatmak amacıyla kurulan özel bir ekibin komik aynı zamanda sıra dışı hikayesini konu alacak olan yapım, bir TV filmleri serisi olması anlamında ise Türkiye Televizyonları'nda yeni bir tür..

Serinin ilk filmi, Çember "Oyunu Bırakıyorum" pek yakında Star TV ekranlarında!mansurx

26 Ocak 2017 14:49

Son dönemde abdullah oğuz un hiç bir dizisi tutmamıştı tv filmlerine geçerek doğru tercih yaptı kadrosu iyiymiş merakla bekliyorum.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica