"Cesur ve Güzel"de Heyecan Artıyor! posteri

AY Yapım imzasıyla, Star TV ekranlarında yayınlanan sevilen dizi "Cesur ve Güzel"in, bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümünde Cesur ve Sühan nikah masasına oturuyor.

Tuba Büyüküstün ve Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolleri paylaştığı dizide, Sühan babası Tahsin Korludağ'a duyduğu öfkeyle, aldığı evlilik kararından şüphe duyup duymayacağı ise merak konusu..

Heyecanın hız kesmediği dizide, Sühan ve Cesur'un yıldırım nikahı kararını öğrenen Tahsin Korludağ'ın ise dünyası adeta başına yıkılacak. Korhan'ın Sühan'a nikah şahitliği yapacağı nikahın ardından, Sühan Alemdaroğlu çiftliğine taşınacak.

Cesur ve Güzel 26 Ocak Perşembe saat 20.00'da Star TV ekranlarında..

Son Yorumlar (2)

bltszlk avatar bltszlk 28 Ocak 2017 20:14:52

9

Ay yapımın dizileri eskiden güzel yapardı .Şimdi ise hiç birini izlemiyorum.Cesur ve Güzel dizisi pek heycanlı değil sıkıcı bir dizi

mansurx avatar mansurx 26 Ocak 2017 17:01:18

6

Cesur ve güzel dizisi beklediğim kadar iyi bir dizi çıkmadı ama kadrosu çok iyi ve ay yapım önceden 13 bölüm anlaşma sağladığından kanalların ay yapım dizilerini yayından kaldırmadığını görebilirsiniz ay yapımı tebrik ediyorum umarım diğer yapım şirk etleri de aynı yolu dener böylece 3 bölümde yada 6 bölümde biten dizilerden kurtuluruz bu işlere çok emek veriliyor ay yapımı yeniden tebrik ediyorum.

Yandex.Metrica