Üç Kuşak Oyuncunun Buluştuğu “Parayı Bulduk” Filminin Çekimleri Tamamlandı! posteri

Daha önce "Kaçış 1950" ve "Temel ile Dursun İstanbul'da" isimli sinema filmlerini hayata geçiren TAŞ FİLM'in yeni projesi "Parayı Bulduk"un çekimleri tamamlandı. Eski Yeşilçam oyuncuları, günümüzün ünlü tiyatro oyuncuları ve yeni nesil oyunculardan oluşan üç farklı kuşak merakla beklenen komedi filmi için bir araya geldi.

Ersin Korkut, Afrikalı Ali, Alay Cihan, Gülsüm Alkan, Metin Yıldırım, Metin Keçeci, Tahsin Taşkın, Mehmet Kurt, Hüseyin Elmalıpınar, Vahdet Çakar, Taylan Erler, Dilek Uluer, Hakan Salli, Erol Toksoy ve Yavuz Karakaş gibi başarılı oyuncuların yer aldığı filmin senarist ve yönetmenliğini İhsan Taş üstleniyor.

Filmin hikâyesi kısaca şöyle; Kumarhane müdürü Nermin çok akıllı ve zeki bir kadındır. Türkiye'de kumar oynatmanın yasak olduğunu bildiği için polis baskınlarına karşı önlem olarak kumarhaneye film seti havası verir. Bir süre sonra hayatını figüranlık yaparak kazanan Artist Kemal'in orayı gerçek film seti sanıp işe başlaması ile kumarhanede yaşanan olaylar tam bir komediye dönüşür.

Çekimleri İstanbul'da gerçekleşen "Parayı Bulduk" isimli sinema filmi başarılı oyuncu kadrosunun yanı sıra, profesyonel teknik ekibi ile de çok konuşulacağa benziyor.

Son Yorumlar (1)

mansur1453 avatar mansur1453 30 Ocak 2017 15:40:45

4

Klişe bir konusu olan bir film ismini de beğenmedim.

Yandex.Metrica