Leonardo DiCaprio'dan Oldukça İddialı Yeni Proje posteri

Uzun bir bekleyiş sonrası geçen sene Oscar Ödülü'ne kavuşan Leonardo DiCaprio, 2016 yılını tebrikler ve istirahat ile filmsiz geçirdi. Birden fazla film söylentisi bulunan ve Clint Eastwood yönetiminde olması beklenen bir biyografiye hazırlanan DCaprio'nun başka bir film projesi ise resmiyet kazandı. Paramount şirketinin üstlendiği ve DiCaprio'nun yürütücü yapımcılardan biri de olması beklenen projenin adı ise "The Black Hand"

Stephen Talty'nin romanından uyarlanacak film adalet arayışındaki bir halkın da sorunlarını anlatacak. 1903 yılında başlayan suç dalgası ve İtalyan ailelerin ölümlerle uğraşmasının anlatılacağı hikaye, bu olaylardan sorumlu olan Black Hand'in yakalanma sürecine odaklanıyor. Black Hand'in bir kişi mi çetenin tamamı mı olduğu bilinmezken olaya DiCaprio'nun canlandıracağı İtalyan dedektif Joe Petrosino el koyacak. Kurduğu ekip ile Black Hand'in peşine düşen Petrosino, bir adalet arayışını ve avı başlatacak.

Amerika'dan Sicilya'ya uzanacak olan bu hikayenin yönetmen koltuğundan kimin oturacağı henüz kesinleşmedi ama Leonardo DiCaprio'yu bu rolde izlemek heyecan verici olacak. 

Son Yorumlar (1)

bltszlk avatar bltszlk 01 Şubat 2017 17:00:19

Leonardo Di Caprio yine başarılı filme imza atacak.

Yandex.Metrica