Bu Hafta 8 Yeni Film Vizyonda posteri

Bu hafta 8 yeni film gösterime giriyor. Sinemaseverlerin her türden ilgisini çekecek çeşitliliğin olduğu haftada vizyonu devam eden iddialı filmler de var. Bu haftanın en iddalı filmi Oscar Ödülleri'nde 6 adaylığı bulunan Manchester by the Sea. Kenneth Lonergan imzalı film, güçlü draması ve muhteşem oyunculuklar ile izleyiciyi bekliyor. Bir diğer Oscar adayı Lion ise yine bu hafta vizyon gören filmlerden. Gerçek bir hikayeye dayanan etkileyici bir drama olan Lion kaybettiklerimize duyduğumuz özlemden besleniyor. Haftanın son Oscar adayı filmi ise Toni Erdmann. Bu yıl Avrupa Sineması'nın en iyilerinden gösterilen Maren Ade yönetmenliğindeki film bir baba kız hikayesini kendi üslubunca ele alıyor.

Haftanın iki animasyon filminde biri Fırıldak Ailesi. Daha evvel TV projesi olan Varol Yaşaroğlu'nun hikayesi BKM desteği ile beyaz perdede. Kötü Kedi Şerafettin sonrası yerli animasyonun kalitesi merak konusu. Diğer animasyon filmi ise Ozzy. Bir yolculuk ve etrafında geçen komik olaylar çocuk izleyicileri salonlara bekliyor.

Vizyonun son iki yapımı ise Ben Affleck yönetimindeki mafya hikayesi Live by Night ve Stephen Gaghan'ın imzasını taşıyan drama filmi Gold. İki film de güçlü oyuncuları ile iddialı görünüyor. Live by Night'ın başrolünde de Ben Affleck bulunurken,Gold'un yükünü ise Oscar'lı oyuncu Matthew McConaughey çekecek.

Son Yorumlar (1)

bltszlk avatar bltszlk 03 Şubat 2017 21:52:59

Gecenin Kanunu polisiye macera olduğu için birinci olur.
Tüylü Koçak filmi yabancı animasyonları daha çok sevdiğimiz için ikinci sırada yer alır.Disney yapımı Moana izlenir.
Toni Erdmann,Yaşamın Kıyısında konusu ilginç değil.az izlenir.
Fırıldak ai lesi Orta Düzeyde filmi 2012 yılında çizgi dizisi star'da izlenmedi yayından kaldırıldı.Sinemada Pepe Birlik Zamanı kadar izlenir.

Yandex.Metrica