John Wick: Chapter 2'nin Basın Gösterimindeydik! posteri

Derek Kolstad'ın kaleme aldığı ve Chad Stahelski'nin yönettiği John Wick filmi gişede oldukça başarılı olmuştu. Bu başarı devam filmini de kaçınılmaz kıldı ve aynı ekip tekrar bir araya geldi. İlk filmden 3 sene sonra çekilen devam filmi John Wick: Chapter 2, yine Keanu Reeves'in karizması ve bol aksiyonuyla 10 Şubat günü izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Basın gösterimi ise Levent Özdilek Sinema'da  Chantier Films'in ev sahipliğinde gerçekleşti.

İlk filmde Rus mafyası ile çetin bir savaşın içine giren John Wick, bu kez Roma sokaklarında birbirinde farklı düşmanlar ile mücadele içine giriyor. İlk filmi sevenlerin istedikleri her şeyi bulacağı John Wick: Chapter Two, çok daha iyi çekilmiş sahneleri ve güçlü sinematografisi ile oldukça etkileyici. Keanu Reeves'in yine sağlam performans ile göz doldurduğu yapım 2 saat boyunca soluksuz bir aksiyon vaat ediyor.

Sinematürk olarak yerinde takip ettiğimiz basın gösterimine, basın mensupları ve sinema yazarları yoğun ilgi gösterdi. Merakla beklenen film sonrası ilk eleştiriler de oldukça olumlu ve eğlenceliydi. John Wick, kesinlikle gişede de adından söz ettirecek. İzleyici rakamları şimdiden merak konusu olan John Wick: Chapter Two'nun 10 Şubat günü gösterime gireceğini tekrar hatırlatalım. 

Son Yorumlar (1)

mansur1453 avatar mansur1453 06 Şubat 2017 17:07:27

6

John wick kendi türünde fena olmayan bir filmdi rus mafyasından sonra 2.filmde roma sokaklarındaki düşmanlarla mücadele ile geçmesi iyi olmuş sinemada izlenebilecek bir film.

Yandex.Metrica