Karayip Korsanları Geri Dönüyor  posteri

Karayip Korsanları serisi 6 yıl aradan sonra beşinci filmle geri dönüyor. Yönetmen koltuğunda ise iki isim var. Kon Tiki ile çıkış yapan ve "Yabancı Dilde En İyi Film" Oscar adaylığı da kazanan Joachim Ronning ve Espen Sandberg ikilisi bu filmde de beraber çalışıyor. Oyuncu kadrosu da her zamanki gibi iddialı. Johnny Depp, Orlando Bloom, Javier Bardem ve Geoffrey Rush bu isimlerden bazıları.

Filmin konusu ise şöyle:  Kaptan Jack Sparrow (Johnny Depp), denizde yıllar boyu yaşadığı tehlikeli maceraların ardından bir kez daha zor duruma düşmüştür. Gaddar Kaptan Salazar (Javier Bardem), hayaletli gemisiyle birlikte sonunda şeytan üçgeninden kurtulmuş, karşısına çıkan tüm korsanları yok etmeye ant içmiştir. Jack Sparrow'un tek kurtuluş umudu, sahibine denizlerin mutlak kontrolünü veren Poseidon Asası'nı bulmaktır. Bu zorlu yolculukta ona güzel astronom Carina Smyth (Kaya Scodelario) ve dik kafalı denizci Henry (Brenton Thwaites) eşlik edecektir.

Film 26 Mayıs 2017 tarihinde ülkemizde de gösterime girecek.

Son Yorumlar (1)

mansur1453 avatar mansur1453 10 Şubat 2017 06:57:59

6

Karayip korsanları serisinin her filmi gerçekten güzel filmlerdi ama son filmde yönetmen gore verbinski nin yokluğu hissedilmişti kon tiki filminin yönetmen ikilisi bu işin altından kalkabilirmi bilmiyorum filmde javier bardem in de olması güzel olmu ş umarım iyi film çıkarda şaşırtır bizi.

Yandex.Metrica