Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Cem Yılmaz'dan Filiz Akın Sürprizi

9 Şubat 2017 12:00

Arif ve 216 filminin detayları iyice belli olmaya başladı. Dahha evvel sosyal medya hesaplarından filme dair bilgiler paylaşan Cem Yılmaz, son olarak Ediz Hun ile birlikte sohbet ederken bir fotoğrafını paylaşmış ve bir nevi filmde oynayacağının müjdesini vermişti. Usta oyuncuyu yıllar sonra kamera karşısına geçirecek olan Yılmaz'dan bir müjdeli haber daha geldi. 40 sene önce sinemayı bırakan ve herhangi bir yapımda rol almayan Filiz Akın da büyük ihtimalle Arif ve 216 filminde izleyici karşısına çıkacak.

Ediz Hun ve Filiz Akın'ı yıllar sonra aynı filmde ve muhtemel aynı karede görmek sinemaseverler için eşsiz bir deneyim olacak. Cem Yılmaz'ın değişmez kadrosunda yer alan Ozan Güven, Zafer Algöz ve Özkan Uğur da filmde tekrar bir araya gelecek. mansur1453

10 Şubat 2017 07:17

Cem yılmaz yeni filmlerinde istenilen gişeyi yakalayamayınca geçmişe döndü ama o filmler ömer faruk sorak ile birlikte çektiği filmlerdi tek kendi yönetmenliğinde nasıl bir film olacak bu film bilmiyorum ama oyuncu kadrosu iyi ve zaman yolculuğu gibi bir film olacak gibi 60 lar da geçecekmiş film filiz akın ve ediz hun yıllar sonra yeniden sinemada görmek sevindirici merakla bekliyorum filmi.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica