Sektörü Bir Araya Getiren "European Film Market" Berlinale'de posteri

Bu yıl 67.si düzenlenen Uluslararası Berlin Film Festivali yine büyük bir heyecana sahne olacak. Harika filmlerin ödül için yarıştığı ve sinemaseverler ile buluştuğu festivalin yan organizasyonları da oldukça başarılı. Bunların en önemlilerinden biri de festivale paralel bir şekilde her sene düzenlenen Film Marketing standları.

9 Şubat Perşembe günü başlayan, The European Film Market (Avrupa Film Marketi) dünyanın en önemli uluslararası film marketlerinden biri olarak kabul ediliyor. Türkiye'nin de aralarında bulunduğu 110 ülkenin katıldığı bu önemli etkinlikte, 543 katılımcı standı, sektörün önde gelenlerinden 9230 profesyonel isim ve 1623 uluslararası alımcı, film alış/satış sözleşmeleri yapıyor ya da ileriye dönük iş anlaşmaları yapılıyor. Yerinde takip ettiğimiz Berlinale ve Film Marketing, dünyanın dört bir yanından sektörden insanları da bir araya getiriyor. 

Son Yorumlar (1)

mansur1453 avatar mansur1453 10 Şubat 2017 08:01:14

7

Antalya film festivali de bu tarz şeyler denemeli bu sene berlin film festivalinde yan bölümde de olsa 1 filmle varız ayrıca jüride olmamız da sevindirici.

Yandex.Metrica