Recep İvedik 5'in Galası Yapıldı posteri

Türkiye'de izlenme rekorları kıran ve geniş bir kitle tarafından sevilen Recep İvedik serisi beşinci filmle kaldığı yerden devam ediyor. Birbirinden komik maceralara yenisini ekleyen İvedik, bu kez de yarım kalan bir işi tamamlayacak. Bir sporcu kafilesinin başına gelenlerden sonra katılmaları gereken spor müsabakalarına İvedik ve ekibi girmek zorunda kalır ve macera bu şekilde başlar.

Filmin yönetmen koltuğunda yine Togan Gökbakar'ı, Recep İvedik rolünde ise Şahan Gökbakar'ı izleyeceğiz. Orkan Varan ve Deniz Ceylan gibi isimler ise Gökbakar kardeşlerin projesindeki diğer önemli oyuncular. Film 16 Şubat günü tüm Türkiye'de gösterime girecek. Sinematürk olarak yerinde takip ettiğimiz galası ise dün gece Kanyon AVM'de görkemli bir şekilde gerçekleştirildi.

Galada konuşan Şahan Gökbakar insanları güldürmek için yine ellerinden geleni yaptıklarını dile getirdi. Eleştirilere pek kulak asmadığını da ekleyen Gökbakar, bu filmden de rekor bir gişe beklediğini vurguladı. Tartışmalardan sonra Azeri vatandaşları üzen sahneyi de hemen filmden çıkardığını dile getiren ünlü komedyen, hem film hem de yeni doğacak çocuğu için çifte mutluluk yaşadığını sözlerine ekledi.

Yönetmen Togan Gökbakar da heyecanlı olduğunu, gurur duyduğunu ve gişeden yeni bir rekor beklediğini dile getirdi. Beşinci filme ulaşıldığı için de ayrı bir gurur yaşadığını dile getirdi. Bu hafta gösterime girecek filmin de oldukça komik olduğunu belirten Gökbakar, elimizden geleni yaptık diyerek sözlerini noktaladı.

Bakalım 16 Şubat günü gösterime girecek film yeni bir rekora imza atabilecek mi? Hep beraber göreceğiz.

Son Yorumlar (1)

mansur1453 avatar mansur1453 15 Şubat 2017 05:23:14

6

Recep ivedik tarzı filmlerden kesilen vergilerle sanat filmleri yapıldığı iin ne kadar gişesi iyi olursa o kadar iyi umarım rekor bir seyirciye ulaşır film fragmanı bile 30 milyonu buldu gişede gökbakar kardeşlere başarılar dilerim.

Yandex.Metrica