Reha Erdem’in Son Filmi “Koca Dünya” Seyircisiyle İlk Kez Buluşuyor posteri

Reha Erdem'in yeni filmi Koca Dünya, 21 Şubat'ta Boğaziçi Üniversitesi Mithat Alam Film Merkezi yararına yapılacak ön gösterimle ilk kez sinemaseverlerle buluşacak. 

Boğaziçi Üniversitesi Mithat Alam Film Merkezi yararına düzenlenen kampanyanın ilk etkinliğinde, Korkuyorum Anne", "Beş Vakit", "Hayat Var" ve "Kosmos" gibi başyapıtlarla Türk sinemasının en önemli yönetmenlerinden biri olan Reha Erdem'in son filmi "Koca Dünya"  ilk kez izleyiciyle buluşacak.

Gala ve kampanya çerçevesinde düzenlenecek diğer etkinliklerin geliri, Boğaziçi Üniversitesi Mithat Alam Film Merkezi'nin gerçekleştirdiği; Hisar Kısa Film Seçkisi, Türkiye Sineması Görsel Hafıza ProjesiSinefil DergisiSinema Söyleşileri Kitabı  ve diğer projelerin hayata geçirilebilmesi amacı ile kullanılacak.

Yönetmen Reha Erdem ve film ekibinin katılımıyla 21 Şubat 2017, Salı akşamı saat 19.30' da SineBu' da gerçekleşecek olan galadan elde edilecek gelirle, öğrencilere sinema sanatını tanıtmaya, sevdirmeye yönelik film gösterimleri düzenlemekte olan Mithat Alam Film Merkezi'ne fon sağlanmış olacak.

 

Son Yorumlar (1)

mansur.yıldırım avatar mansur.yıldırım 15 Şubat 2017 05:46:10

7

Koca dünya filmi vizyona giremeden internete düşmüştü bu sayede hemde böyle güzel bir amaçla gösterilmesi sevindirici bir durum.

Yandex.Metrica