Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Zafer Algöz Set Anılarını Kitaplaştırdı: "Haşırt Dı Bilekbord"

16 Şubat 2017 14:00

Ünlü sinema ve tiyatro oyuncusu Zafer Algöz set anılarını kitaplaştırdı. Kemal Sunal ile birlikte çalıştığı diziden Ağır Roman'a, rol aldığı sinema filmlerinden Cem Yılmaz'la birlikte yer aldığı projelere kadar uzanan bir yelpaze... Çoğunluğu komik olan ve okurken bile çok eğlendirecek olan bu anılar bir kitapta toplandı. İsmi ise nostaljik: "Haşırt Dı Bilekbord"

İnkılap Kitabevi'nden çıkan kitabın kapak yazısı ise ünlü isim Cem Yılmaz tarafından yazıldı. Cem Yılmaz'ın kapakta yer alan sözleri şu şekilde; ""Zafer Abimin bu yazılarını okurken gerçekten çok güldüm. Mal güzel. Müthiş bir zamanlama ile yazılmış performanslar gibiler. Bazen bu performanslara canlı tanıklık da ettim, çok şanslıyım. Hem esnek hem beton gibi sağlam öyküler. Peki, hiç düşündünüz mü nedir bunun sebebi? Ben düşündüm. İyi şeyleri ancak iyi çocuklar yapar. Zafer Abim de hiç yaşlanmayan o iyi çocuklardandır."mansur.yıldırım

16 Şubat 2017 13:48

Zafer algöz yetenekli iyi bir oyuncu her rolü oynayabilen böyle bir oyuncunun yaşarken değer görmesi sevindirici böyle bir oyuncunun anı kitabını sanatseverlerin kaçırmaması gerek.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica