Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Bu Hafta 3 Yeni Film Gösterimde

17 Şubat 2017 10:00

Bu hafta hem !f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali'nin başlaması, hem de Recep İvedik 5'in salon sayısı sebebi ile az film gösterime giriyor. Tabii bazı filmlerin de Recep İvedik 5 ile rekabete girmek istememesi takvimin bu kısmını az filmle geçirmemize sebebiyet verdi.


Recep İvedik
, 5. filmiyle bu hafta gösterimde. Şahan Gökbakar'ın rekorları altüst eden serisi bakalım yeni bir rekora imza atacak mı? Bu kez hastalanan sporcuların yerine müsabakalara katılmak durumunda kalan Recep ve arkadaşlarının hikayesini izleyeceğiz. Film, hemen her sinemada 4-5 salonda birden izleyiciyi bekliyor ve yine bol kahkaha vaat ediyor.


Haftanın ikinci filmi ise M.Night Shyamalan imzalı Split. ABD'de 3 hafta üst üste gişe galibi olan film, oldukça iyi övgüler aldı ve Shyamalan'ın ilk yıllarındaki kadar formda olduğu söylendi. Çok kişilikli bir karakterin, kaçırdığı kızlarla oynadığı gerilim dolu oyunlara odaklanan filmde James McAvoy da performansı ile çok konuşuluyor.


Vizyona bu hafta giren son film ise 8 dalda Oscar adayı Moonlight. Birçok seçkide yılın en iyisi olarak gösterilen Berry Jenkins imzalı film, bir büyüme öyküsünü kendi perspektifinden anlatıyor. Altın Küre'de de drama dalına yılın en iyisi seçilen Moonlight, gerçeklik duygusunu derinden hissettiren bir film.mansur.yıldırım

17 Şubat 2017 14:16

Bu hafta recep ivedik 5 yüzünden birçok film vizyona giremedi split ve moonlight kendi türlerinde güçlü filmler bu 3 filmde kendi türlerinde fena olmayan filmler sinemada izlenebilecek filmler.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica