Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

G.O.R.A Bu Akşam Show TV'de

21 Şubat 2017 13:00

Cem Yılmaz'ın ilk filmlerinden olan ve büyük bir çoğunluk tarafından en iyi komedi filmi listelerinin üst sıralarında gösterilen G.O.R.A bu akşam 20:00'de Show TV ekranlarında olacak. Cem Yılmaz, Rasim Öztekin, Özkan Uğur, Cezmi Baskın, Şafak Sezer, Özge Özberk, Ozan Güven, Engin Günaydın gibi isimlerin rol aldığı filmin yönetmen koltuğunda ise Ömer Faruk Aksoy oturuyor.

Filmin konusuna gelince; Türkiye'nin turistik kentlerinden biri olan Antalya'da tüccarlık yapan Arif uzaylılar tarafından kaçırılarak G.O.R.A. isimli gezegene götürülür. Arif, gezegende tutsakken gezegeni bir alev topundan kurtarır ve bu sırada Ceku isimli prensesle tanışır. Bütün bunlar olurken, G.O.R.A. gezegeninin kötü kalpli komutanı Logar, Ceku ile evlenerek gezegenin yönetimini ele geçirmek istemektedir. Arif bunu öğrenir ve gezegenden kaçarken Ceku'yu da yanında götürmek ister, fakat bunun için Komutan Logar'a karşı mücadele vermesi gerekmektedir.mansur.yıldırım

21 Şubat 2017 14:12

Tamda devam filmi arif ve 216 gelecekken gora filmi yeniden izlenilir eğlenceli komik bir film her zaman izlemeye değer.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica