Berlinale'de Tuba Büyüküstün Rüzgarı  posteri

Bu yıl 67'ncisi düzenlenen Berlin Uluslararası Film Festivali'nde Tuba Büyüküstün rüzgarı esti. Festivale Türkiye'den Yazz Film olarak katılan sinemacılar, Hakan ve Nur Türkşen çifti, Bollywood yapımcılarının Tuba Büyüküstün'ün peşinde olduklarını açıkladı..

Türkiye'den 50'yi aşkın filmle festivale katılan Hakan ve Nur Türkşen çifti, "Festivalin son günü Türkiye standımıza, Bollywood'tan yapımcılar geldi. Tuba Büyüküstün filmimiz olup olmadığını sordular. Biz de eşi Onur Saylak'la birlikte oynadığı 'Rüzgârın Hatıraları' filminin olduğunu söyledik. Çok sevindiler ve bu filmle birlikte 20 Türk filmini satın aldılar", şeklinde yaptıkları açıklamanın ardından Hintli televizyonculara ayrıca, Meleklerin MucizesiMandıra Filozofu 1 ve 2, Oscar adayı filmimiz Kalandar Soğuğu, Tamer Karadağlı'nın oynadığı Pamuk Prens, Emre Altuğ'un oynadığı ve henüz vizyona çıkmamış Mezarcı filmi, Ömer Uğur'un yönetmenliğini yaptığı Guruldayan Kalpler, Yüksel Aksu'nun yönetmenliğini yaptığı Dondurmam Gaymak'ı da sattıklarını belirttiler.

Son Yorumlar (1)

mansur.yıldırım avatar mansur.yıldırım 22 Şubat 2017 17:34:29

5

Tuba büyüküstün gelmiş 35 yaşına bu saatden sonra zor yurt dışında bir şey yapması ben oyunculuğunu pek beğenmiyorum ama güzelliği ile fazla göze batmıyor.

Yandex.Metrica