Evlat Kokusu Pek Yakında Kanal D'de! posteri

Endemol Shine Türkiye tarafından hayata geçirilen ve merakla beklenen yeni proje Evlat Kokusu seyirciyle buluşmak için geri sayım yapıyor.

Erol Özlevi'nin yönetmen koltuğunda olacağı projede başrolleri başarılı oyuncular Hande Soral, Barış Kılıç, Sedef Avcı, Murat Han ve Yeşim Salkım paylaşıyor. Senaryosu Endemol Shine Türkiye yazı ekibi tarafından kaleme alınan Evlat Kokusu Kanal D ekranlarında seyirci ile buluşacak.

Çekimlerine Amsterdam'da başlanan ve Hollanda sahneleri Endemol Shine Hollanda ile ortaklaşa yürütülen Evlat Kokusu, Amsterdam'dan İstanbul'a uzanan büyük bir sevgi, nefret, aşk, entrika ve fedakârlık öyküsü...  

Amsterdam'da bir yetimhanede büyüyen Zeyno'nun aynı yetimhanede bulunan tek Türk olan ve abla dediği Nesrin'den başka kimsesi yoktur. Zeyno, bir hastanede çocuk hemşiresi olarak çalışmaktadır. Hayatında bir kez âşık olmuş ve âşık olduğu adamdan da hamile kalmıştır. Sevdiği adam ve çocuğu ile mutlu bir aile kuracaklarını sanan Zeyno, gerçek hayatın kendisi için yaptığı planlardan habersizdir.

Dizinin fragmanı için:

Son Yorumlar (1)

mansur.yıldırım avatar mansur.yıldırım 23 Şubat 2017 21:33:25

5

Dizinin konusu çok klişe bir konu ama oyuncu kadrosu iyi senaryo iyi işlenirse belki tutabilir merakla bekliyorum.

Yandex.Metrica