Bu Hafta 5 Yeni Film Vizyonda posteri

Bu hafta 5 yeni film gösterime giriyor ve geçen haftadan gösterimi devam eden filmlerle birlikte herkese hitap eden bir seçki salonları dolduruyor. Bu filmlerden ilk bahsedeceğimiz Hidden Figures. En iyi film dahil 3 adaylığı bulunan film yıldızları hedefleyerek ülkenin temellerini değiştiren güçlü kadınların hikayesini anlatıyor. NASA'daki siyahi kadın matematikçilerin hikayesini oldukça dokunaklı bir şekilde perdeye yansıtıyor.

İkinci film, usta yönetmen Jim Jarmusch imzalı Paterson. Başrolünde son yılların yükselen değerlerinden Adam Driver'ın olduğu film naif bir yaşam öyküsüne odaklanıyor. Not defterine yazdığı şiirleri gibi bir hayat süren Paterson'un hikayesi özellikle festival izleyicisini salonlara bekliyor.

Bu haftanın aksiyon/bilim-kurgu hayranlarına yönelik filmi ise Resident Evil: The Final Chapter. Bir önceki filmin kaldığı yerden devam eden film, hayatta kalan tek karakter Alice üzerinden, zombilere karşı bir savaş aksiyonu ile bağlanıyor.

Haftanın yeni yerli yapımı ise Cereyan. Mert Dikmen'in yaönetmen koltuğunda oturduğu film, Murat Yatman, Salih Bademci ve Pınar Bibin'i başrolde izleyiciyle buluşturuyor. Psikolojik gerilim türünde olan film, bu türü sevenlerin ihtiyacını karşılayacak

Haftanın animasyon ihtiyacı ve özellikle küçük izleyicileri salona çekmesi beklenen filmi ise Karlar Kraliçesi 3: Ateş ve Buz. Gerda'nın sihirli güçlerle yaşadığı müc adele ve ailesine geri dönme çabasının anlatıldıuğı filmin yönetmeni ise Alexey Tsitsilin.  

Son Yorumlar (1)

mansur.yıldırım avatar mansur.yıldırım 24 Şubat 2017 15:01:36

7

Bu hafta her seyirciye uygun film var ama özellikle gizli sayılar ve paterson kaçırılmaması gerek iyi filmler.

Yandex.Metrica