Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

"Reis" Filminin Galasındaydık

27 Şubat 2017 18:00

26 Şubat Pazar akşamı, TİM Maslak Show Center'da yapılan galaya, yönetmenliğini Hüdaverdi Yavuz'un yaptığı, senaryosunu Murat Özdil'in yazdığı filmin oyuncuları ile çok sayıda davetli katıldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın hayatını anlatan filmde Erdoğan'ın çocukluğu, Belediye başkanlığı dönemi ve cezaevine giriş sürecini seyrediyoruz. Erdoğan'ı canlandıran oyuncu Reha Beyoğlu "Çekimler yaklaşık 3 ay sürdü. Bu filmde oynamaktan dolayı onurlu ve gururluyum. Filmin gişede de karşılık bulacağına inanıyorum. İnşallah devamı da çekilir. Sanıldığının aksine, filme Cumhurbaşkanı'nın müdahalesi hiç olmadı." ifadelerini kullandı. Galanın yapıldığı gün olarak, Pazar gününü seçen yapımcılar Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın doğum günü olduğu için gala tarihinin özellikle bugün olarak belirlendiğini söyledi. Bir biyografi niteliği taşıması açısından ve Recep Tayyip Erdoğan ismi kullanılarak çekilen ilk film olma özelliği taşıyor. 

Reha Beyoğlu ve Özlem Balcı'nın Recep Tayyip Erdoğan ve Emine Erdoğan'ı canlandırdıkları filmde ayrıca Ercan Demirel, İsmail Hakkı, Işık Yıldız, Volkan Başaran ve Ayhan Eroğlu yer alıyor. Çekimleri Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, İstanbul, Bursa ve Kırklareli'nde gerçekleştirelen ve Kafkasör Film Akademi tarafından hayata geçirilen "Reis"3 Mart'ta sinemaseverler ile buluşmak için geri sayım yapıyor!mansur.yıldırım

27 Şubat 2017 18:41

Filmi eşrefpaşalılar filmi ile bilinen hüdaverdi yavuz un çekmesi doğru seçim olmuş umarım iyi bir film çıkarda şaşırtır bizi.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica