Biz Size Döneriz Filminin Galasındaydık posteri

Doğa Can Anafarta'nın çektiği sezonun en iddialı romantik komedilerinden 'Biz Size Döneriz' filminin galası Kanyon AVM sinemasında yapıldı. Sinematürk olarak yerinde takip ettiğimiz geceye yoğun bir ilgi vardı. 3 Mart günü gösterime girecek olan filmin konusu ve künyesi ise şöyle;

Olay örgüsünün farklı işlenişi ile de konuşulacak olan film, genç ve tanınmış oyuncu kadrosuna sahip. Hande Soral, Çağlar Ertuğrul, Bestemsu Özdemir, Fırat Albayram, Tarık Ündüz, Tuğçe Kurşunoğlu, Ceyda Kasabalı, Osman Alkaş, Haldun Boysal, Murat Eken ve Yetkin Dikinciler geniş kadronun önemli isimleri. Üniversiteden henüz mezun olmuş altı yakın arkadaşın, hayata tutunma evresini ve İstanbul'a taşınarak iş bularak, hayatlarında ciddi adımlar atma hikayesinin anlatıldığı film, bu dönemde izleyen herkesin de kendine bir şeyler bulacağı olayları anlatıyor ve gerçekçi tespitlerde bulunuyor. Film, eğlenceli anların yanı sıra dramatik sonuçları da seyirciye aktarıyor.

Son Yorumlar (1)

mansur.yıldırım avatar mansur.yıldırım 01 Mart 2017 12:34:49

7

Sevgili doğa can anafarta filmin daha çok seyirci tarafından izlenmesi için filmin 31 marta ertelendiğini yazdı sanırsam recep ivedik 5 rüzgarı bir filme daha darbe vurdu.

Yandex.Metrica