Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Aşk Uykusu'ndan İlk Görüntü Yayında

1 Mart 2017 14:00

Daha ziyade dizi performanslarıyla tanınan Gökçe Bahadır ve Alican Yücesoy'u başrollerine yerleştiren Aşk Uykusu filminden teaser yayınlandı.

Hasan Küçükçetin, İsmail Düvenci, Hande Subaşı ve Lale Başar gibi isimlerinde kadrosunda yer aldığı film, aldatma üzerine duygu yüklü bir hikayeye odaklanıyor. Senaryosu Nilüfer Aydoğan'ın kaleminden çıkan Aşk Uykusu'nun yönetmeni ise Nisan Akman.

Mehmet Coşkundeniz'in aynı adlı romanından uyarlanan film, aldatılan bir kadının iç dünyasını yansıtıyor. Kocasına deliler gibi aşık olan Yonca eşinin onu aldattığını öğreniyor ve yıkımın eşiğine gelmiş evliliğini kurtarmaya çalışırken bir yandan da aldatılmanın psikolojik acısını atlatmaya çalışıyor.

Filmin gösterim tarihi 31 Mart 2017. Yayınlanan ilk teaser ise şöyle: mansur.yıldırım

1 Mart 2017 12:51

Filmin yönetmeni nisan akman yeşilçamdan gelme yetenekli bir yönetmen beyaz bisiklet,bir kırık bebek ve dünden sonra yarından önce filmlerinde belli bir başarı gösterdikten sonra nedense sinemayı bırakıp dizi çekmeye başlamıştı bu film tam 30 yıl sonra sinemaya yönetmen olarak döndüğü film olması bakımından önemli ama uzun aralarda genelde yönetmenler başarısız oluyor filmin oyuncu kadrosu fena değil merakla bekliyorum filmin vizyona girmesini.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica