Payitaht Abdülhamid Yurtdışına Açılıyor posteri

TRT'nin iddialı yeni dizisi "Payitaht Abdülhamid", MIPTV 2017'de görücüye çıkacak.

Yılda iki, defa gerçekleşen ve dünyanın her yanından 10.000'in üzerinde katılımcıya ev sahipliği yapan MIPTV, bu yıl Payitaht Abdülhamid'i ağırlayacak. Dünyanın en büyük 'Medya Fuarı' sıfatına sahip içerik fuarı olan MIPTV 2017'de gösterim yapacak yapımlar arasında yer alan "Payitaht Abdülhamid", Mistco'nun dağıtımıyla, "The Last Emperor" ismiyle dünya pazarına sunulacak.

Başrollerinde Bülent İnal ve Özlem Conker'in yer aldığı ve Türk seyircisi tarafından büyük beğeni kazanan dizi, Nisan ayında Fransa'nın Cannes kentinde düzenlenecek olan MIPTV2017'de 3 Nisan Pazartesi günü dünya prömiyerini yapacak.

Osmanlı Devleti'nin 19. Yüzyıldaki padişahlarından olan Sultan II.Abdülhamid'in hayatını anlatan dizi, geçtğimiz Ocak ayında da Discop Dubai fuarında, yalnızca afiş ve görseller ile bir tanıtım yapmıştı. Bu tanıtımın ardından, dünyanın dört bir tarafından teklifler almaya başlayan dizinin, hangi ülkelere satılacağı ise, MIPTV sonrasında belli olacak.

3 Nisan Pazartesi günü, Fuar alanında yer alan Auditorium K salonunda, 16.00-17.30 saatleri arasında, "Payitaht Abdülhamid" dünya prömiyeri!


Son Yorumlar (1)

mansur.yıldırım avatar mansur.yıldırım 02 Mart 2017 19:41:47

5

Doğrusunu söylemek gerekirse diziyi beğenmedim hem süresi çok uzun hemde kasvetli bir anlatımı var oyuncu ve kamera arkası pek doğru seçilmemiş elbiseler yep yeni dizi o dönemi yaşatamıyor böyle bir diziyi ilk kez senaristlik yapan birine yazdırırsan ız olacağı bu.

Yandex.Metrica