Karayip Korsanları 5'ten Yeni Fragman posteri

Karayip Korsanları serisi 6 yıl aradan sonra beşinci filmle geri dönüyor ve filmden heyecan verici yepyeni bir fragman yayında. Yönetmen koltuğunda ise iki isim var. Kon Tiki ile çıkış yapan ve "Yabancı Dilde En İyi Film" Oscar adaylığı da kazanan Joachim Ronning ve Espen Sandberg ikilisi bu filmde de beraber çalışıyor. Oyuncu kadrosu da her zamanki gibi iddialı. Johnny Depp, Orlando Bloom, Javier Bardem ve Geoffrey Rush bu isimlerden bazıları.

Filmin konusu ise şöyle:  Kaptan Jack Sparrow (Johnny Depp), denizde yıllar boyu yaşadığı tehlikeli maceraların ardından bir kez daha zor duruma düşmüştür. Gaddar Kaptan Salazar (Javier Bardem), hayaletli gemisiyle birlikte sonunda şeytan üçgeninden kurtulmuş, karşısına çıkan tüm korsanları yok etmeye ant içmiştir. Jack Sparrow'un tek kurtuluş umudu, sahibine denizlerin mutlak kontrolünü veren Poseidon Asası'nı bulmaktır. Bu zorlu yolculukta ona güzel astronom Carina Smyth (KayaScodelario) ve dik kafalı denizci Henry (Brenton Thwaites) eşlik edecektir.

Film 26 Mayıs 2017 tarihinde ülkemizde de gösterime girecek.

Son Yorumlar (3)

cooladam avatar cooladam 05 Mart 2017 00:45:39

kayayip korsanları serisinin 5. filminde de aksiyon macera komedi eksik olmayacak kaptan jack sparrow yine hangi belanın içine karışacak merak ediyorum. 26 mayısı bekliyoruz.

ElBLanKo avatar ElBLanKo 03 Mart 2017 18:18:10

26 Mayıs 2017'yi iple çekiyorum. İnşallah tüm seriye yakışan başarılı bir film olur.

mansur.yıldırım avatar mansur.yıldırım 03 Mart 2017 14:35:44

6

Karayip korsanları serisine javier bardem in eklenmesi güzel olmuş filmi merakla bekliyorum.

Yandex.Metrica