Diriliş Ertuğrul Yine Zirvede! posteri

8 Mart 2017 günü reyting rakamlarına göre Diriliş Ertuğrul liderliği yine kimseye kaptırmadı. 12.53 reyting elde eden dizi en yakın rakibine büyük fark attı. Genel klasmanda da lider olan yapım, Cumhurbaşkanı'nın özel yayını, ana haber bültenleri ve Şampiyonlar Ligi maç tekrarları gibi izleyici çeken yayınları da geride bıraktı. Diriliş Ertuğrul'un ardından dizi kategorisinde ikincilik gençlik dizisi No: 309'un oldu. 5.30 alan diziyi üçüncülükte ise Kara Sevda takip etti. Genel klasmanda da ilk beşe girmeyi başaran Kara Sevda'nın reytingi ise 5.18.

Listenin dizi kategorisindeki dördüncüsü ise Bu Şehir Arkandan Gelecek. 3.89 reyting alan dizi, genel klasmanda ise dokuzuncu olmayı başardı. Listenin beşincisi ise genel klasmanda 14. olabilen ve beklenenin çok altında kalan Evlat Kokusu. İyi bir başlangıç ve çıkış yapması beklenen dizi, beklentileri bakalım ileriki bölümlerde karşılayabilecek mi? Ya da reyting sonucu macerası kısa süren diziler kervanına mı katılacak?  

Son Yorumlar (1)

mansur.yıldırım avatar mansur.yıldırım 10 Mart 2017 01:11:45

6

Altın kelebek ödül töreni diriliş ertuğrul dizisine yaradı iyi reklam yaptılar bu sayede artık yıllarca devam eder evlat kokusu dizisi ilk bölümüyle fazla uzun sürmeyeceğini gösterdi umarım tutarda şaşırtır bizi.

Yandex.Metrica