Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Bu Hafta 8 Yeni Film Vizyonda!

17 Mart 2017 10:57

Bu hafta vizyon iyice hız alıyor ve tam 8 yeni film vizyona giriyor. Hali hazırda Logan, Recep İvedik 5, John Wick: Chapter 2 gibi filmlerin de vizyonda devam ettiğini düşündüğümüzde 17 Mart haftası seçeneği en bol haftalardan biri olarak kayıtlara geçiyor. 2017 yılı gişe toplamında da rekora kıracak gibi duruyor. Bakalım bu hafta salonlara kaç seyirci ulaşacak.

Yerli korku külliyatına bir yenisini ekleyen Kuyu haftanın tür filmlerinde biri. Serdar Bıçakçı'nın yönettiği film, babasını kaybeden  küçük Ömer'in gizemli bir hikayeye başlamasını anlatıyor.

Daha evvel ülkemiz festivallerinde yer alan, son olarak !f İstanbul programında sinemseverlerle buluşan Kleber Mendonça Filho imzalı Aquarius, altmışlı yaşlarındaki Clara ve komşuları üzerinden toplumsal bir bakış sergiliyor.

Peter Chelsom imzalı The Space Between Us, bilim kurgu soslu bir aşk hikayesini anlatıyor. Mars'ta doğan ilk insan olan Gardner'ın hikayesi, başka gezegende tanıştığı bir kadına aşık olması üzerinden ilerler. Genç izleyiciler için haftanın seçeneği olabilir.

Michael Dudok de Wit imzalı, Oscar adayı The Red Turtle animasyon izleyenlere büyülü anlar ve duygusal yoğunluk vaat ediyor. Geçirdiği bir deniz kazası sonucu kamplumbağa, yengeç ve kuşların arasında yaşamaya başlayan bir adamın hikayesi filmin odak noktası.

Gore Verbinski imzalı A Cure for Welness, İsviçre'de yer alan bir iyileştirme merkezinde yaşanan gizemli olayları konu alıyor. Atmosferyle oldukça ilgi çekici olan film hem gizem, hem psikolojik gerilim filmi sevenlere hitap ediyor.

Haftanın en merak edilen filmlerinden biri ise Before I Fall. Ry Russo-Young imzalı film, öldüğü günü tekrar tekrar yaşayan bir kadının hikayesine odaklanıyor. Groundhog Day, 50 First Dates gibi filmleri sevenlerin ilgisini çekebilecek bir yapım.

Tarihte en çok uyarlanan eserlerden olan Beauty and the Beast bir kez daha beyaz perdede. 1991 yılındaki animasyonun kurmaca bir şekilde yeniden uyarlaması olan filmin yönetmeni ise Bill Condon. Başrolde ise Harry Potter serisinden iyi bilinen aktrsi Emma Watson var.

Haftanın en önemli ve en çok seyirci toplamaya aday filmine gelince karşımıza Yılmaz Erdoğan'ın Tatlım Tatlım filmi çıkıyor. Haybeden Gerçeküstü Aşk adlı tiyatro oyununun sinema uyarlaması olan film buy kez merkezine dört ayrı çifti alıyor. Oyuncu kadrosu ise TV dünyasının en sevilen isimleri olan Çağlar Çorumlu, Şebnem Bozoklu, Gupse Özay, Fatih Artman, Serkan Keskin, Aylin Kontente, Büşra Pekin ve Bülent Emrah Parlak.mansur.yıldırım

17 Mart 2017 11:34

Bu hafta her seyirciye uygun filmler var özellikle yılmaz erdoğan imzalı romantik komedi tatlım tatlım ve gore verbinski imzalı yaşam kürü vede kırmızı kaplumbağa bu haftanın en iyi filmleri kaçırmayın derim.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica