Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

UNIQ Sinema Perdelerini Çocuklar İçin Açıyor!

21 Mart 2017 14:44

Eğlenceli ve öğretici etkinliklerle çocukların buluşma noktası olan UNIQ İstanbul, perdelerini çocuklar için açıyor. Bu kez Başka Sinema iş birliği ile hayal dünyasının kapılarını aralayan UNIQ İstanbul her hafta sonuna 1 film sunuyor. 25 ve 26 Mart'ta 'Kuzular Firarda' filmiyle açılışı yapan UNIQ Sinema tüm çocukları ve aileleri eğlenceye davet ediyor.

 25- 26 Mart // Saat: 12:30 & 15:00

Shaun the Sheep / Kuzular Firarda

Yönetmen: Mark Burton, Richard Starzak

Yapım Yılı: 2015

Süre: 85 dk.

Konu Özeti: Shaun ve diğer kuzu arkadaşları büyük şehirde dev bir maceraya yelken açıyor. Kuzular, çiftlikteki işlerden sıkılmış ve bir gün tatil yapabilmenin hayalini kurmaktadırlar. Bir gün zekice bir planla hem çiftçi sahiplerini hem de çoban köpeğini atlatıp tatil yaparlar. Fakat uyuyakalan çiftçinin karavanı birtakım aksilikler sonucu şehre kadar gidip gözden kaybolur. Kuzular, köpek dostlarıyla birlikte sahiplerini bulmak için şehre giderler ancak sahiplerini bulmak pek de kolay olmayacak, şehirde onları eğlenceli ve macera dolu bir dünya bekliyor olacaktır.

1- 2 Nisan // Saat: 12:30 & 15:00

Les Vacances du Petit Nicolas / Pıtırcık Tatilde

Yönetmen: Laurent Tirard

Yapım yılı: 2014

Süre: 97 Dk.

Oyuncular: Valérie Lemercier, Kad Merad, Dominique Lavanant

Konu Özeti: Okul yılı bitmiş ve uzun zamandır beklenen yaz tatili sonunda gelmiştir. Pıtırcık, annesi babası ve anneannesi ile birlikte deniz kıyısında tatil yapmak üzere yola çıkar ve hep beraber Güzel Kıyı Otel'ine yerleşirler. Pıtırcık deniz kenarında yeni arkadaşlar edinir: Kentin yerlisi olduğu için tatilde sayılmayan CAFCAF, her an çiğ balık dahil ne bulursa yiyen HIMBIL, komik bir aksanla konuşan PELTEK, mızırdanıp duran AĞLAK ve kendini hep haklı sanan, sıkıcı KIRPIK ve kocaman açtığı  gözleriyle kendisini her yerde takip eden CİMCİME. Pıtırcık, arkadaşları, ailesi, cankurtaran ve yüzme hocasıyla, sahil, otel ve orman arasında çok eğleneceği ve hiç unutmayacağı bir tatil geçirecektir.

8 - 9 Nisan // Saat: 12:30 & 15:00

Ponyo on the Cliff By the Sea / Küçük Deniz Kızı Ponyo

Yönetmen:  Hayao Miyazaki

Yapım Yılı: 2008

Süre: 101 Dk.

Konu Özeti: Ponyo, insan olmak isteyen kırmızı elbiseli bir japon balığıdır. Amacına ulaşmak isterken beş yaşındaki çocuk Sosuke ile tanışan Ponyo, istemeden dünyanın ekolojik dengesini bozar. Hans Christian Anderssen'in Küçük Deniz Kızı hikayesinden esinlenerek yola çıkan filmde, babasını denizler altındaki krallığından kaçıran sevimli bir balık olan Ponyo'nun öyküsü anlatılıyor.

15- 16 Nisan // Saat: 12:30 & 15:00

Surf's Up 2: Wavemania / Neşeli Dalgalar 2: Dalgamanya

Yönetmen: Henry Yu

Yapım Yılı: 2017

Süre: 84 dk.

Konu Özeti: Sony Animations ve WWE Studios sunar!

Aile boyu eğlence ve heyecan dolu sörf maceralarında Cody ve arkadaşlarına katılın.

Cody, Tavuk Joe ve Lani hayatlarının en efsane macerasına atılıyor! Sörf dünyasının en çılgın rüya takımı Hang Five ile beraber, gezegenin dillere destan sörf mekanına yelken açan Cody ve arkadaşları, yolculuklarında birbirinden çılgın maceralar yaşayacak ve ekip çalışmasının ve arkadaşlığının değerini öğrenecekler.

 

 Yandex.Metrica